- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Air shaft lug
Air shaft lug
Prominent & Leading Manufacturer from Noida, we offer air expending shaft repairing service and airshaft aluminum lug.
Air Expending shaft repairing service
Product Price: Rs 1,570 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Loading Capacity | Upto 0.5 Ton |
| Material | MS |
| Industrial | Yes |
| Color | Black |
| Size | 50 mm |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Airshaft Aluminum Lug
Product Price: Rs 300 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Finishing | Surface |
| Expanding Length | 100X12 |
| Overall Length | 100mm |
| Surface Treatment | Polished |
| Shape | Cylindrical |
| Brand | ut1 |
| Usage/Application | Industrial |
| Dimension/Size | 100x10mm |
| Country of Origin | Made in India |
UTECH INDIA INNOVATIVE ENGINEERING OFFERS AIRSHAFT ALLUMINIUM LUG DESIGNED AS PER REQUIREMENT
BASED IN NOIDA
Yes! I am InterestedRequest A Callback