- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Packaging machine cutting blade
Packaging machine cutting blade
Our range of products include pouch packing machine cutter blade.
Pouch Packing Machine Cutter Blade
Product Price: Rs 3,500 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Material | Mild Steel |
| Thickness | 5mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 220 V |
| Shape | Rectangular |
| Frequency | 50 Hz |
| Corrosion Resistance | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback