- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Ptfe tape making machine
Ptfe tape making machine
Pioneers in the industry, we offer ptfe tape making machine from India.
Ptfe Tape Making Machine
Product Price: Rs 50,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Slitting Speed | upto 50 m/min |
| Production Capacity(Ton) | 1 Ton |
| Brand | Accurate |
| Material | HDPE |
| Usage/Application | Industrial |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Phase | 1 |
| Country of Origin | Made in India |
We are offering a wide range of Products to our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback