- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Slitting machine quick lock 2 inch
Slitting machine quick lock 2 inch
Providing you the best range of slitting machine quick lock 2inch with effective & timely delivery.
Slitting Machine Quick Lock 2Inch
Product Price: Rs 2,200 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Details:
| Air Shaft Type | Differential |
| Size | 4 Inch |
| Core Inner Diameter | 76 mm |
| Shaft Length | 2500 mm |
| Material | Mild Steel |
| Air Pressure | 7 bar |
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Industrial |
| Lug Material | Rubber |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback